Novinky

/
Novinky

17.08.2021

Školení §50 – el. zařízení

Elektrické rozvody zaštiťují pracovníci s platnými certifikáty §50. Pracovníci prochází pravidelnými školeními.
Touto certifikací jsme oprávněni k práci s elektrickými zařízeními, instalaci hromosvodu a projektování v oblasti elektroinstalací.

17.08.2019

Školení ve výškách

Naši pracovníci pravidelně prochází pravidelným školením ve výškách a bezpečnosti práce. Kluci držíme palce při práci.

17.08.2018

Web www.chatalucie.eu

Pro Vaší dovolenou nabízíme ubytování na Chatě Lucie, chata poskytuje ubytování v soukromí pro až 12 osob. Chata Lucie se nachází pouhých 30 minut od Prahy – pod známou horou Říp. Během svého pobytu zajisté využijete saunu, venkovní grill, krb nebo další z moderních vybavení domu. Více informací o chatě Lucie.

23.10.2015

Školení na protipožární ucpávky

Pravidelně se účastníme školení na protipožární ucpávky od společnosti PROMAT.
Protipožární tmely PROMAT používáme u všech zákazníků, kteří požadují použití protipožární úcpávky na místě. Prostup opatříme platným certifikátem od společnosti PROMAT.

26.10.2014

Spustili jsme nový web www.gsmpokryti.cz zaměřený na GSM pokrytí

Spustili jsme nový web www.gsmpokryti.cz zaměřený na GSM pokrytí v pásmech 2G (GSM), 3G (UMTS) a LTE (vysokorychlostní internet, 4G neboli turbointernet). Na stránkách se dozvíte více o problémech s nedostatečným signálem mobilních operátorů v budovách a možnostech posílení mobilního signálu v jednotlivých pásmech pomocí zesilovače GSM signálu (tzv. repeateru). Taktéž se dozvíte více o novém pásmu LTE a důvod proč dochází k rušení digitálního příjmu TV pásmem LTE.
Zveme Vás k návštěve webové prezentace na www.gsmpokryti.cz