O společnosti

Založením HEJZICOM TECH s.r.o. jsme navázali na dlouholetou praxi v oblasti výpočetní techniky a telekomunikačních zařízení. Ačkoliv jsme se z počátku zaměřili na pronájem, prodej a servis výpočetní techniky, změna nároků našich zákazníků nás dovedla k myšlence zaměření se na poskytovánání komplexních služeb, jež vedou k usnadnění nákupu konečného zákazníka. Mezi naše zákazníky spadají nejen soukromé osoby, ale i firmy, jež využívají naše službu v oblasti správy sítí, zesílení signálu GSM, silnoproudých rozvodů, instalace hromosvodu, televizní a satelitní rozvody, zabezpečovací a dohledové systémy, tvorba webových prezentací a následná SEO optimalizace, vývoj a výroba řídících modulů a mnoho dalších navazujících služeb.

Historie našeho podnikání sahá do roku 2009, kdy jsme se stali jednateli ve společnosti Hejzicom s.r.o. V roce 2012 jsme se rozhodli opustit společnost Hejzicom s.r.o. a společně s Ing. Zdeněk Hejzlarem jsme začali své podnikání v nové společnosti HEJZICOM TECH s.r.o. jejímiž jsme výhradní majitelé.

Mezi naše přednosti patří specializovaný personál s mnoholetými zkušenosti v oblastech, kterými se zabýváme. Zároveň zajišťujeme pravidelná školení a další vzdělávací programy pro své zaměstnance.

Všichni naši zaměstnanci jsou vstřícní, kreativní s vysokým nasazením jímž se snaží vyjít a pomoci s realizací Vašeho projektu.

HEJZICOM TECH s.r.o. si váží přízně všech stálých i potencionálních zákazníků a zároveň děkujeme i Vám za možnost zlepšování našich služeb i v budoucnosti.

Za HEJZICOM TECH team

 

Bc. Lucie Hejzlarová, DiS.

Jednatelka

 

Kontakty

pondělí až pátek 9:00-18:00

Tel.: 773 74 90 90
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Vítejte

Vítáme Vás na nové webové prezentaci společnosti HEJZICOM TECH s.r.o. Jsme rádi, že jste zabrouzdali na náš web a doufáme, že si vyberete z naší bohaté škály služeb. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení a vzdělání

HEJZICOM TECH s.r.o. pracuje na neustálém vzdělávání v oboru. Účastníme se pravidelných školení v oblastech našich služeb.

top